جناب لاریجانی حداقل دم انتخابات خودتون رو کنترل کنید!

  

   اکبر محمدی یکی از زندانیان حوادث کوی بود که اول به اعدام و بعد با دو درجه تخفیف به 15 سال حبس محکوم‌ شد ولی بعد 6 سال در اثر شکنجه، به حالت نیمه فلج به رسم یادگاری از طرف جمهوری اسلامی، تحویل خانوادش شد! برادر ایشون (منوچهر) که از زندانیان همون دوره است و هنوز توی زندانه، اخیرا طی نامه‌ای اهالی مازندران رو به تحریم انتخابات و علی‌الخصوص رای ندادن به هم استانی خودشون یعنی جناب لاریجانی دعوت کرده بود. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

   امروز نامه ای از طرف پدر و مادر اکبر و منوچهر محمدی خطاب به خاتمی منتشر شده که در اون خبر ترور نافرجام فرزندشون اکبر رو در جاده آمل-بابل اعلام کردند که یک اتومبیل بعد از مدتی تعقیب و گریز ماشین اون رو به خارج جاده پرت می کنه بعد، سه نفر پلیس پشت سر آنها سر می رسند و در حالی که اکبر در خودرو گیر افتاده بوده و از آنها تقاضای کمک می کرده، ( آنها تنها شاهد این وضعیت و نیز شاهد فرار خودروی مهاجم بودند ) بدون کوچک ترین عکس العملی صحنه رو ترک می کنند. خلاصه چند تا کشاورز  میان و اون رو  با شکستن در، از داخل ماشین پرس شده بیرون می کشند و به بیمارستان منتقل می کنند. روز بعد از این حادثه هم چند تا مامور از حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی به خونشون میان و از اکبر درباره عاملین توزیع نامه مذکور در سطح شهر آمل بازپرسی می کنند و در ادامه  میگن :« شما و بردارتون، چه بخواهید و چه نخواهید، علی لاریجانی رییس جمهور این دوره از انتخابات خواهد شد و بیانیه تحریم انتخابات علیه لاریجانی هیچ تاثیری بر روی مردم آمل و مازندران نخواهد داشت. » و در نهایت هم فرمودند: « بدونید که ما منتظری را له کردیم و سر جاش نشوندیم تا چه برسه به شما! بهتر ه منطقی باشید و سکوت کنید در غیر این صورت باید منتظر عواقب سختی باشید. چرا نمی خواهید درس بگیرید؟!»

 

   آقای لاريجانی! اگه غرض فهميدن مردمه، همه شما رو ميشناسند! لا اقل اجازه بدين رييس جمهور بشين بعد درنده خويی‌تون رو بروز بدين! هر چند اگه رييس‌جمهور نشيد هم  کلی نهاد موازی و مورب تو اين مملکت هست که جا برای کثافتکاری امثال شما کم نياد!

 

 

/ 2 نظر / 15 بازدید
امیرحسین

سلام سید! شنیدن صدای یه چریک تنها تو یه غروب ,وسط یه صحرای بیکران ،بارقه های امید رو تو دل ادم روشن میکنه،خوشحالم که هنوز زنده ای! شب شکن ما منتظریم!

پانی

زنده باد چريک تنهای ما