مژده به تمام کسانی که امیدوار به برقراری رابطه بین ایران و آمریکا در دوره اوباما بودند که رابطه اقلا برای ۴ سال آینده مالید! چرا؟ چون هیلاری کلینتون شده وزیر خارجه آمریکا. (+)
نه به خاطر اینکه هیلاری تفکر ضد ایرانی داره، نه به خاطر اینکه هیلاری مثلا از صهیونیستها خط میگیره و نه به خاطر اینکه... بلکه به خاطر اینکه با نامحرم نباید دست داد!

پی‌نوشت: اسلام که تکلیف دولتمردان حکومت اسلامی رو روشن کرده ولی فکر می کنید، بزرگترین قدرت دنیا تو کتش میره که وزیر خارجه اش برای اولین مذاکره رسمی به یک کشور متخاصم سفر کنه و روسری سرش کنه و با مقاماتش دست نده!؟ افکار عمومی سوییس کوچک و صلح طلب، پوست از سر وزیر خارجه خودشون به خاطر این کار کندند، شما از آمریکا چه انتظاری دارید؟ 
تجربه نشون داده که وقوع عجیب ترین اتفاقات در ایران به هیچ علت پیچیده ای احتیاج نداره. به هر حال ایران کشور حاشیه‌هاست، حاشیه‌هایی همیشه غلیظ‌ تر و موثرتر از متن!

 

/ 17 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جای خالی

سلام با "جای خالی نره شیر!" به روزم. www.jaiekhali.blogfa.com

گمنام

[ماچ][ماچ][ماچ][گل]

گمنام دو

بوووووووووووووس

پویان

درود بر سیدی که دیدنش موجب شادمانی است و یادش ممد حیات... سید اونشب با اومدنت ترکوندی... خیلی خیلی حال دادی [ماچ] ایضاً پانته آ!! [چشمک]

گمنام سه

[عصبانی][قلب]

rco -us-in

گفتم ببینمت مگرم درد اشتیاق ساکت شود ... بدیدم و مشتاقتر شدم. حاجی خیلی چاکریم [لبخند]

rco -us-in

[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه] http://www.autnews.us/wp-content/uploads/dsc00137.JPG نشریه بسیج کاشان!!!!!

اسکارلت

مرسی .پیدا کردم اون عکسها زو[لبخند]

ح . ا

با برف با سلام با پنج دانه برف در پنج گاهی کوتاه اما گویا ... آمدم اما گرم با گلوئی بلند از فریاد در فصل سکوت آمدم تا بگویم بهاری در راه است تا لکه ی شکوفه ی خونی اردیبهشت را به پیراهن سپیدم برگرداند. در زمستانه ... [گل]

mohsen

بسم الله الرحمن الرحيم سلام بنا به دستور امام خامنه اي مد ظله العالي كه فرمودند هر كس از هر راهي مي تواند به مردم غزه كمك كند ، بنده گالري فلسطين رو به گالري هاي خودم اضافه كردم ،لطفا براي اثرگذارتر شدن هرچه بيشتر و انتشار هر چه بيشتر حقايق غزه لينك گالري فلسطين را در سايت يا وبلاگ خود قرار دهيد و گالري فلسطين رو به دوستانتون معرفي كنيد. daneshniya.4osotoon.com http://daneshniya.40sotoon.net/photos/album/25.html قبلا از همكاريتون تشكر مي كنم.