بارها عرض کردم و باز هم عرض می کنم، حیات اسرائیل به عنوان یک حکومت شبه آپارتاید و بحران زی، وابسته به تنش و درگیریه، چرا که همیشه باید بهانه ای برای تعلیق دموکراسی و حقوق بشر داشته باشه. به نظر شما در صورت برقراری یک دموکراسی میان اعراب و یهودیان (که پیش نیاز اولیه اش، یک صلح پایدار در این منطقه است)، وجود یک دولت صرفا عبری با حصارهای بلند در اطراف موضوعیتی خواهد داشت؟
فراموش نکنید که خائن ترین افراد به آرمانهای ملت فلسطین و عاملین قطع نشدن کشت و کشتار و آوارگی این ملت بعد از این همه سال، تندروها و نون به نرخ روز خورهایی هستند که در روند استقرار صلحی عادلانه در خاورمیانه اخلال ایجاد می کنند و هر وقت مذاکرات صلح به نقطه خوبی می رسه با یک عملیات انتحاری یا یک سخنرانی آتشین و بی مصرف همه کاسه کوزه ها رو به هم می ریزند و با تضعیف موضع صلح طلبان، آب به آسیاب خشونت طلبان جبهه مقابل می ریزند. کسانی که خودشون رو مخالفین دو اتشه صهیونیسم معرفی می کنند ولی سرشون با دست راستیهای افراطی اسرائیل توی یک آخوره و روی آبشار همدیگه پاسهای بلند می فرستند. موضع همدیگه رو تقویت می کنند بهانه دست همدیگه میدهند تا کثافتکاری های هم رو توجیه کنند.
واقعا ننگ بر تمام ریاکاران و دروغگوهایی که این چند روزه برای مردم بینوای غزه یقه درانی می کنند و زوزه می کشند ولی در دکترین امنیتی شون برای جمهوری اسلامی، مرز استراتژیک نبرد با آمریکا رو دورتر از مرزهای ملی و در عراق و افغانستان و لبنان و فلسطین تعریف می کنند! خیلی خوبه که جنگ از مرزها دور بشه ولی آخه اصلا چرا باید جنگی وجود داشته باشه؟ چه منفعت ملی در پس رابطه متشنج با دنیا وجود داره؟ جز اینه که فقط نون باند حاکم توی این مملکت به واسطه مونوپلی سیاسی و اقتصادی ناشی از این تنش در میاد؟
اگه خیلی دلشون جنگ می خواد شرف داشته باشند و دست زن و بچه خودشون رو بگیرند و ببرند زیر بمب و خمپاره، نه اینکه چهار تا بچه خنگ بی خاصیت رو جمع کنند تو جاهای باصفای تهران تا دور هم برن سیزده بدر! عملیات انتحاری میخواهید بکنید!؟ چرا میدون شهرک؟ چرا فرودگاه؟ چرا کلک چال؟ فقط وسط جاهای دخترخیز تهران حال میده!؟ نمیگیم برین فلسطین و لبنان! پاشید برید همین سیستان و بلوچستان خودمون که یه بچه 25 ساله چهارساله که داره اونجا گردنه گیری می کنه و سر جوونای مملکت رو جلوی دوربین گوش تا گوش می بره و یک دونه از این غیور مردان نمی تونند جلوش دربیان! حالا خوبه از رییس جمهور تا  استاندار و فرماندار و بخشدارشون همه نظامی هستند!
حال آدم از این همه ریاکاری و اشک تمساح ریختن به هم می خوره! اینقدر ماجرای فلسطین رو توی ایران لوث کردند که دیگه خیلی از مردم دلشون برای این فلک زده ها نمیسوزه که هیچ، وقتی هم میگیم: «غزه»، میگن: «دست اسرائیل درد نکنه!» اینم عاقبت انسانیت و مروت توی این خراب شده!
ای ملت عرب ستیز! زیاد نگران دلارهایی که از ایران به سمت لبنان و فلسطین میره هم نباشید که این دلارها فقط و فقط صرف ویرانی اونجاها خواهد شد. خوشحال باشید که جمهوری اسلامی با این کارهاش، کاملا دانسته، ضربه ای به عربها زده که در تاریخ ایران، حتی شاپور ذوالاکتاف هم نزد!

پی نوشت: محض رفع تکلیف، اینجا (+) رو برای پایان این کثافتکاری امضا کنید. فراموش نکنیم که صلح طلبی واقعی، نفی هرگونه خشونته. با شلیک هر گلوله یک قدم از صلح دورتر میشیم چرا که خشونت، خشونت رو در یک چرخه باطل بازتولید می کنه. به نظر شما چطور میشه به بچه ای که مادرش توسط صهیونیستها کشته شده فهموند که خون رو نمیشه با خون پاک کرد!؟

 پی نوشت ٢: یه عزیزی هم لطف کرده به بنده لینک داده به اضافه یه مقدار فحش اضافه و یه سری حرف و غرض که به حساب من گذاشته... ببینید برای انبساط خاطر.

 

/ 51 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگین

وای سلام آقای سیدین شما چه عجب زود زود آپ میکنین بذاربن واسه خودشون چرت و پرت بگن زیادی لطف دارن بهتون

مهدی

حرفها درد ودل گونه است اما تند رفته ای برادر..مساله فلسطین پیچیده تر از دو سه تا طرح صلحه که جمهوری اسلامی بخواد به همش بریزه....عرضه داشت تمبونه خودشو بالا می کشید... اما اینکه گیر داده ای به بسیجی ها که چرا اعتراض واین حرفا...به نظرم بهتر است پرسید آقایون و خامنوما ظلم دور و برشون کم نیست..چرا کورند؟؟؟؟؟؟؟؟

یک علم و صنعتی

اشتباه شما این است که خیلی راحت بازی خوردی و بحث منحرف شده. دوست عزیز مشکل ما با این جماعت اتفاقا اینه که اگه بذارند جدی جدی می رند آنجا که بجنگند یک دیوانه ای در محل ماهست که صبحها خیره می شه به آدم و تهدید می کنه اما من ازش نمی ترسم چون بیخودی تهدید می کند اما از لاتهای محل مثل سگ می ترسم اگر اینها فقط دنبال دختربازی باشن که مشکلی نیست. دختر در تهران زیاد است و به من و شما هم به اندازه کافی می رسه! ما که با اینها هم دانشگاهی هستیم می دونیم بلف نمی زنن ... به هرحال از جناب آقازاده به علت معرفی این وبلاگ تشکر می کنم هر چند نیتش ضایع کردن و منحرف کردن بحثها بوده (که ظاهرا موفق هم شده)

پژمان ، به آقاي سليماني آقازاده و برادر نجف پور

شماها لطفا از شرافت و انسانيت و ازادگي و مدافع حقوق مظلومان حرف نزنيد شماها كه در سال 67 با دستور امامتان بعد از پايان جنگ 4000 نفر از مخالفان در زندان اعدام شدند شماها كه در خصوصي ترين مسايل مردم حتي اتاق خواب وارد ميشويد شماها كه زهرا بني يعقوب را به جرم بودن با نامزدش در پارك تجاوز كرده و كشتيد شماها كه چند هفته قبل 3 نفر در مشهد سنگسار كرديد شماها كه دختران باكره را قبل از اعدام تجاوز ميكنيد شماها كه سردار زارعي تان با 6 زن لخت نماز جماعت برگزار ميكند شماها كه مداح اهل بيت هلالي هوسباز را داريد شما كه در حرمسراي خانه مرتضوي دادستان هوسبازتان دهها دختر فراري زندانند شماها كه اخوند گلستاني با داشتن دو زن با كارمند امنيتي فاطمه رجبزاده زن همكارش اخوند الهه زاده روي ميز دفترش و در ساعت كاري فيلم بازي ميكنند شماها كه اخوند رييس دادگستري كرجتان دختران را قاچاق مي كرد شماها كه به زنان و دختران در زتدان تجاوز ميكنيد شماها كه زهرا كاظمي خبرنگار ايراني كانادايي را تجاوز و كشتيد شماها كه جنگ 2 ساله را 8 سال ادامه داديد براي تحكيم حكومتتان شماها كه اعتقادات مردم را لجن ما

پژمان ، به آقاي سليماني آقازاده و برادر نجف پور ش( ادامه) )

شماها كه تا ديروز كودك حافظ قران را هر روز در بوق و كرنا ميكرديد و امروز اثري از او نيست شماها كه از برگذاري يك رفراندوم عمومي ميترسيد و به زور بر مردم حكومت ميكنيد شماها كه استاد مدديتان دختر دانشجو را مجبور به سكس در دفتر كارش ميكند شماها كه رهبرتان از سكس با دختر شيرخواره مينويسد شماها كه در واردات و ترانزيت افيون مخدر و معتاد كردن به عمد مردم نقش داريد شماها كه اكبر محمدي را كشتيد و به جنازه اش هم رحم نكرديد و جنازه تكه پاره شده اش را به خانواده اش تحويل داديد شماها كه چند ده هزار ايراني را اعدام و تيرباران كرديد شماها كه به دستور رهبر و وزير اطلاعاتتان با وضو و ذكر پروانه فروهر كه ضعيفه ميناميدش با چاقو كشتيد و در فيش حقوقي قاتلان اضافه كاري پرداخت كرديد شماها كه دختران ايراني را به تن فروشي دبي و كراچي فرستاديد شماها كه زنان را از فقر به تن فروشي كشانديد و سهم نفتشان خرج دوستانتان و تروريست ها كرديد شماها كه اوليد در اعدام .در فرار مغزها.در واردات گندم.در مرگ و مير جاده اي.در بردن ابروي 7200 ساله ايراني.در دشمني با ايران و ايراني شماها كه سيلي بر صورت دختران ايراني در خيا

پژمان ، به آقاي سليماني آقازاده و برادر نجف پور ( ادامه)

شماها كه به رهبر حماس پول ميدهيد و خليج فارس را عربي ميخواند شماها كه با قبر كوروش دشمنيد در حالي كه جهانيان و اديان او را ستايش ميكنند شماها كه به اكثريت مطلق ايرانيان ظلم ميكنيد شماها كه از داشتن يك مسجد سني در تهران ميترسيد شما كه پول نفت را از سر سفره ايرانيان به ديگران ميدهيد و خون شما را حرام اعلام ميكنند شماها كه درياي خزر را تقديم روس كرديد شماها كه پوستر با نام خليج عربي چاپ ميكنيد شماها كه وزيرتان با سواد زير ديپلم دكتراي اكسفورد جعل ميكند شماها كه رهبر .رييس جمهورتان پرونده ترور ايراني در خارج از كشور دارند شماها كه رييس جمهور انتصابيتان مضحكه خاص و عام است و به راحتي دروغ گفتن در مقابل مليونها انسان انجام ميدهد و البته تير خلاص درخلوت راحتر از دروغ در ملا جهانيان و ايرانيان است شماها و شماها و مخصوصاً اقاي سليماني كه دستي در حكومت دارند و دم نميزنند لطفا از شرافت و انسانيت و ازادگي و مدافع حقوق مظلومان حرف نزنيد

نجف پور

سلام محسن این پژمان ظاهرا خیلی به تو ارادت داره و تند تند به من میگه به وبلاگت سر بزنم تا آمار بازدیدکنندگانت بالا بره ولی ظاهرا ایندفه برام نکاتی را هم متذکر شده اند...[لبخند] به هر حال ... کلا ارادتمندیم

یه انجمنی سابق

سلام. محسن می گم هر چی خودتو کشتی نتونستی جلو فحش و فحشکاری تو وبلاگتو بگیری ها.

سلام فکرشو نمیکردم همچین تحلیلگر قهاری باشی خصوصا که اون زمان خیلی کمتر از حالا حوصله مباحث سیاسی رو داشتم و البته شاید تو هم خیلی رشد کردی....با همه اینا میخواستم ازت بخوام عین این تفاسیرتو ترجمه کنی...میخوام واسه یکی از دوستام که فکر میکنه همه ما ایرانی ها مثل همون احمقی که باهات بخث میکنه هستیم بفرستم که بدونه همه ایرانی ها مثل ایشون ابله نیستند...نمیدونی چقدر دردناکه که ببینی مارو مثل این مردیکه کودن میبینن...البته میدونم زحمتش زیاده ولی اگه بشه عالیه...اصلا همه تحلیل هاتو نه فقط این اخری....هرچند که میدونم توقع زیادیه ولی بعد خودت هم میتونی خوانندگانت رو گسترش بدی....چرا ملت دنیا فکر کنن ما ابله هستیم....میدونی چقدر انرژی صرف کردم که بگم ما نرختیم تو خاک انگلیس وحشی بازی دراریم...باهمه اینا تحسین برانگیزه که واسه بلاهته این ادما انرژی مصرف میکنی ...اگه برسی و بخش انگلیسی تو بلاگت ایجاد کنی خیلی خوشحال میشم اگه بهم اطلاع بدی...مواظب خودت باش...خبر دستگیری وب نویس ها رو که شنیدم خیلی نگرانت شدم و اصلا این شد که اومدم تو بلاگت...

سلام ظاهرا شما قهارتری دوست من! راستی مردم دنیا که علیه جنایات اسراییل اعتراض کردن همه احمق و کودن بودن یا فقط ماها بودیم؟ ماها که به خاک انگلیس ریختیم وحشی بودیم یا اسرییلیها که با حمایت انگلیس بالای نیم قرنه که ریختن تو خاک فلسطین و بیرون نمی یان؟ شما جز فحش چیزی هم بلدی؟ کسی هم این رفقای ما رو نمیگیره