به کانديدای خوش غيرت رای بدهيد!

   خانم مطهری، دختر شهید مطهری و همسر جناب آقای لاریجانی فرمودند: « ایشان در همه امور با خانواده مشورت می‌کنند. مثلا در مورد نامزدی نمایندگی مجلس و پذیرش پست وزارت ارشاد، رضایت تمام خانواده را جلب کردند و بعد اقدام نمودند. به عنوان نمونه در قضیه پذیرفتن ریاست سازمان صداوسیما زیاد مایل نبودم و معتقد بودم که مسوولیت سازمان از جهات دنیوی و اخروی بسیار سنگین است و با توجه به موفقیت ایشان در وزارت ارشاد ( منظور؛ فراری دادن خاتمی از ارشاد!) مایل به ادامه فعالیتشان در همانجا بودم. نگرانی من از طریق آقای لاریجانی به مقام معظم رهبری انتقال یافت. ایشان فرمودند:« فاذا عزمت فتوکل علی الله »  برای آرامش بیشتر به امام زمان (عج) در شب نیمه شعبان متوسل شدم. خواب دیدم در بیابانی بی آب و علف همراه همسر و فرزندان هستم. در خواب به نظرم آمد اینجا همان بیابانی است که حضرت هاجر با اسماعیل در آن تنها بودند. او ( لابد ابراهيم خليل! ) من و بچه ها را تنها گذاشت و از ما دور شد و گفت می‌روم تا اینجا را آباد کنم ( تعبير؛ آباد کردن رادیو تلویزیون!!!). حالت انقطاع و وحشت عجیبی مرا فراگرفت. ناگهان از دور دیدم پدرم با دو گلدان پر از گل به طرفم آمدند و گفتند: « من آمده ام اینها را اینجا بکارم» ( تعبير؛ گل کاشتن لاریجانی در دو دوره ریاست سازمان! ) با شنیدن این حرفها بسیار آرامش پپیدا کردم... » ( پس امام زمانش چی شد!؟) 

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

   آنچه از نظرتان گذشت قسمتی از مصاحبه با همسر لاریجانی بود که  برای آگاهی نا آگاهان در مورد دیدگاه این نامزد محترم نسبت به زنان انجام گرفته و در نشریه تبلیغاتی ایشان ( برای فردا ) در دو برگ وسط، یه چاپ رسیده است که در نهايت شرمندگي،  قضاوت در موردش را يه خودتان واگذار می‌کنم، اما نکته جالب این بود که هرچه گشتیم اثری از عکس عیال محترم در این دو صفحه  پیدا نکردیم و تنها چیزی که ددیدیم یک عکس مفصل و بزرگ از خود آقای لاریجانی در زیر تیتر مصاحبه بود که یک سیب قرمز در مقابلش قرارداشت!!!  به یاد افاضه ای در مورد ایشان افتادم از این قرار که « آقای لاریجانی ریشه در سنت و ساقه در مدرنیسم دارد!»

   البته ايشان در اين مصاحبه اشاره نکرده‌اند که برای رياست جمهوری چه خوابی برای مملکت و ملت بدبخت ديده‌اند!!!

 

 

/ 2 نظر / 16 بازدید
پانی

حضرت هاجر با اسماعیل :)) بعضی ها تو خواب هم خودشون رو تحویل میگیرن!

محسن ع

به عنوان یک طنز نویس عرض می کنم،خندوندن مردم دیگه محتاج داشتن طبع طنز نیست،نقل مستقیم از سخنان و فرمایشات آقایان کفایت می کند!