گویا آقایون بدجور با آمریکا ریختن روی هم و انگار که ایران قراره دوباره بشه جزیره ثبات خاور میانه اما این بار به ید باکفایت دار و دسته حاکم و آمریکا هم خفه شه در مقابل حقوق بشر و دموکراسی و این قرتی بازیها! واقعا چی‌چی آقایون از حسنی مبارک کمتره که به عنوان حاکمین دائمی ایران متحد قابل پیش‌بینی و مسوولیت پذیر آمریکا در منطقه نباشند!؟ تازه یه نفت ۱۰۰ دلاری هم ازش بیشتر دارن و دیروز هم رکورد تولید نفت در تاریخ رو شکستن (+)! مقاله متکی در گاردین (+) رو بخونید، انگار اردشیر زاهدی نوشته‌اش نه وزیر خارجه جمهوری اسلامی. آمریکاییها هم نه به اون هارت و پورت و محور شرارتشون که تر زد توی زندگیمون و نه به این ادا و عشوه و پشت چشم نازک کردنشون که کم از هنرمندیهای قبلیشون نداره... از علائم این سحر هم همین جلسات آبکی و بی‌نتیجه شورای امنیت برای قطعنامه شل و ول سوم، که گویا دیگه ضرورتی واسه صدورش وجود نداره یا رد صلاحیتهای بی‌رودروایسی انتخابات مجلس و احکام رنگارنگ و جورواجور اعدام و سنگسار و زندان و قطع ضربدری دست و پا و پرتاب از بلندی و... عین اول دهه ۵۰ و اوج قدرت محمدرضا پهلوی. دور نیست روزی که بیان توی تلویزیون و بگن که هر کی ناراحته بی‌دردسر پاسپورتش رو میدیم که بره، چیزی که فعلا فقط توی بازجوییها به دوستانمون میگن. خدا رحم کنه از عواقب این توافق شوم گرگ و چوپان... بی‌تعارف بگم؛ دخل همه‌مون اومده!

-------

پرسپولیس (+) رو تازه دیدم، شما هم حتما ببینید، خیلی قشنگ و روونه، به دروغ  یک خانواده باکلاس و روشنفکر رو به عنوان خانواده تیپ ایرانی معرفی می‌کنه که فکرمی‌کنم خیلی واسه بهبود وجهه مردم ایران توی دنیا موثره. نامرده هر کی هم که بگه این فیلم ضد جمهوری اسلامیه. خیلی هم وجهه خوب و انسانی از جمهوری اسلامی ترسیم کرده. مامورای منکراتی که زیر ظاهر خشن و بی‌رحمشون، دلشون برای دختربچه بدحجابی که به دروغ از نامادری ظالمش شکایت می‌کنه میسوزه یا وقتی مادربزرگ یک خانواده عرق خور از دیابتش میگه پاشون سست میشه. شما تا حالا همچین شفقتی نسبت به ضد انقلاب توی جمهوری اسلامی دیدین؟ 
وگرنه  مبارزه با بدحجابی و مشروبات الکلی و مجالس لهو و لعب و اعدام منافقین و تروریستها هم که از اصول اسلام و انقلابه و از رهبر تا نوکر همه علنا ازش دفاع می‌کنند. در نظام اسلامی اونی که از این فیلم بدش بیاد منافقه نه اصولگرا. به هر حال اصولگرایی و گفتمان تهاجمی و طلبکارانه از دنیای کفر که دولا دولا نمیشه!

/ 15 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن

سیستم با این ایدئولوژی منحط قطعا زمین خواهد خورد، چه بخواهیم و چه نخواهیم. مهم اینه که حضور فعال و آگاهی بخش نخبه‌ها می‌تونه هزینه این زمین خوردن رو به نفع جامعه خیلی پایینتر بیاره

پویان

غرغر و آرمانگرایی... شعار های انقلابی... و وقت عمل همه منفعل و شاکی که اگه به عمل ما درست می شد تا حالا شده بود... این تویی!! دوست عزیزی که فکر میکنه من می خوام این سیستم سر پا باشه، بدونه که تا وقتی که من هستم سیستم هم می ترسه و وقتی من هم بزنم به چاک صفا اون خوشحال میشه!!! یادت باشه که من حداقل اینجا رو دوست دارم... و این چیزیه که تو نداری!!

حسين

خدا آخر عاقبتمونو به خير کنه با اين کارها آخرش ميشيم از وطن رونده، اونور دنيا هم که محور شرارتيم و بنيادگرا و تروريست از اينجا مونده و از اونجا رونده

ایمان

داریوش این وسط چی‌کاره بود؟! [نیشخند]

قاصدک

بابک دادبخش ، زنداني اعتصابي در آستانه مرگ امروز این خبر را حامل هستم برای نجات جانش بنویسد

نوروز آزادی

زندان پاسخ اندیشه نیست ! دعوتی رفیق !!! زمان همدلی است ... نوروز 87 نوروز آزادی خواهد بود ، اگر من و تو بخواهیم ... سال 1387 سال آزادی همه ی زندانیان سیاسی خواهد بود ... حمایت کنید و لوگو را در بلاگ خود قرار دهید .

فصل نو

اگه یادت بیاد محسن جان من سال 82 توی آمفی تاتر تحلیلم رو گفتم: همونجا اعلام کردم که ما باختیم و دوستان اقتدارگرای اسلامی حکومت را خواهند گرفت و تمامی تابوها را خود آنها خواهند شکست. امروز هم همان روزهایی است که انتظارش رو می کشیدیم. و اما استقبال می کنیم حتی اگر به دست ایشان تابوها شکسته شود و در مجموع به نفع مردم گردد ولی در غیر اینصورت با مشکلات شدید داخلی مواجه خواهیم شد! امید است به شق اول.

مصطفی

چند شب پیش که داشت تاریخ رو میگفت در مورد اون حرف معروف که هر کس عضو رستاخیز نمی شه می تونه پاسپورت بگیره بره از ایران یاد حرف چند سال پیش مصباح افتادم که دقیقا اصل مطلب رو با همین کلمات گفت.

قاصدک

نوشتن رسالت من و شما است به این رسالت پاسخ دهیم به انتظار شما هستم تا به هم فریادی بی صدا زنیم که ای برادر تنها نیستی

مهدی

بابا اینا دیگه کین بعد عمری گفتم بیام خبرهایه خوب بخونم دیدم نه بابا اینا بیخیال بشو انگار نیستن بابا بسهههههههههههههههههههه