ترسم این سیل دمادم بکند بنیادت!

طفلکی با لبخند و اشکی که در همون حال بر صورت سرخ و خیسش جاری بود می‌گفت:« به محض اینکه آزاد شد واسش زن می‌گیرم تا این کارها از سرش بیفته...»
کور شه چشمی که اشکهای مادر احمد قصابان رو می‌بینه و دلش نمی‌لرزه! این نفرین واسه بیننده بی‌گناه ولی بی‌تفاوت بود... اما تویی که این اشکها رو جاری می‌کنی با توام! خودت بگو که مستحق کدوم لعنتی!؟
قسم به اشک مادر آیا امیدی هست؟
 

مادر احمد قصابان

یک تست خودشناسی: «مجید توکلی لاغر مردنی بعد از ۲۵ روز هنوز در اعتصاب غذاست» خواندن این گزاره به کجای شما بر‌می‌خورد؟
اگه به جایی برخورد دست به قلم شو و این خبر رو پخش کن! شاید این کار تو از بروز یک زبونم لال، فاجعه جلوگیری کنه! البته اگه هنوز جان یک انسان در این دار و دیار، مرزی برای فاجعه محسوب بشه!

پی‌نوشت: ممنون مجید جان! +

/ 30 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جبهه مردمی مقابله با انحصارطلبی ولايت مداران

********** برای تحقّق برنامه های کوتاه مدّت و بلند مدّت فوق باید مسئولین را تحت فشار قرار دهیم، یکی از راههایی که برای این منظور پیشنهاد می شود اجرای طرح هفت مرحله ای است که در وبلاگ نظر خواهی به نشانی http://faryadehaghtalabi00.blogfa.com موجود می باشد. ********** ارکان و تشکیلات جبهه مردمی: ارکان جبهه مردمی شامل مجمع عمومی و شورای مرکزی می باشد. تمامی اعضای جبهه مردمی عضو مجمع عمومی می باشند و تمامی اعضا در رأی گیری ها حق رأی مساوی خواهند داشت. برای تشکیل شورای مرکزی اعضای مجمع عمومی به گروه های هفت نفری تقسیم شده و هر گروه یک نفر را از میان خود برای عضویت در شورای مرکزی برمی گزینند. پیروز باشید دبیر تشکّل فریاد حق طلبی مردم سید محسن قائمی

جبهه مردمی مقابله با انحصارطلبی ولايت مداران

********** 2- برنامه بلند مدّت در این مرحله مسئولین نظام را تحت فشار قرار می دهیم تا اعضای فعلی شورای نگهبان را از کار برکنار کنند و به جای آنها نمایندگان حقیقی مردم را بگذارند. پیشنهاد می شود در حوزه های علمیه انتخابات آزاد برگزار شده و از این طریق پنچ نفر از فقها انتخاب شوند و به رهبری نظام معرّفی گردند و رهبری نیز پنج نفر فوق را به همراه یک فقیه دیگر به انتخاب خود(مجموعاً شش نفر) بعنوان فقهای شورای نگهبان منصوب نماید و نیز انتخابات آزاد دیگری با حضور تمامی حقوقدانهای سراسر کشور برگزار شود و 12 حقوقدان از این طریق انتخاب شوند و به رئیس قوّه قضائیه معرفی گردند و رئیس قوّه قضائیه نیز حقوقدانهای فوق را به مجلس شورای اسلامی معرفی نماید و مجلس نیز از میان حقوقدانهای معرفی شده شش نفر را برای عضویت در شورای نگهبان انتخاب کند. **********

جبهه مردمی مقابله با انحصارطلبی ولايت مداران

حقیقی تمامی مردم ایران باشد و در امر نظارت بی طرفی را حفظ کند، اعضای شورای نگهبان فعلی همگی از ولایت مداران می باشند که تصمیمات آنها تا کنون همیشه به نفع تفکّر و گروه خاصّی بوده است و قضاوتی جانبدارانه داشته اند. پیشنهاد می شود کمیته ای مرکّب از تمامی نمایندگان احزاب، جمعیتها، انجمن ها و دیگر تشکّل های مدنی تشکیل شود و صلاحیت نامزدهای عضویت در مجلس شورای اسلامی را بررّسی کرده و بر نحوه برگزاری انتخابات نظارت نماید و در نهایت نیز نظر خود را در رابطه با سلامت برگزاری انتخابات اعلام کند، چون کمیته فوق جایگاه قانونی ندارد پس باید شورای نگهبان نظر آن را تأیید کند.

مردونيوس

سلام . اگه ميشه به وبلاگم سر بزنين و آخرين پستم را بخوانيد و جواب خود را به من بگوييد .

حمید

همین روزها مجید رو دوباره شاداب و روی فرم می بینیم سید! بغض کردم وقتی عکس مادر احمد رو دیدم. اون کسانی که باعث این اشکها میشند، چه جوری قراره جوابگو باشند نمیدونم! فقط امیدوارم توی همین دنیا، به بدترین وجه ممکن جواب پس بدند! اون دنیا به درد حمد و مجید و احسان و ... نمیخوره

فرياد سبز

گلریزان اینترنتی ( خانواده ای در پیاده رو ) 1- زن بینوا می گفت " وقت قرارداد اجاره خانه که تمام شد، صاحبخانه که می بیند مستاجرهایش آهی در بساط ندارند به بهانه اینکه در خانه باجناغم اتاقی برای شما تهیه کرده ام اسباب و اثاث مان را بار ماشین کرد وقتی از اطراف محل قدیمی مان دور شدیم به ناگاه راننده ترمز کرد و به همراه صاحبخانه اسباب مان را بر روی خیابان خالی کردند و رفتند." 2- لطفا تمامی مطلب را تا پی نوشت آخر بخوانید. شاید شما بتوانید به داد این خانواده بینوا برسید. 3- لطفا در صورتی که امکان دارد نسبت به پوشش این خبر و انعکاس آن به اصحاب قدرت و ثروت همکاری نمایید. مطالعه پی نوشت ها راهنمای شما خواهد بود. یا علی مدد.

لعنت به کسی که اين اشکا رو نمی بينه

مائيم و دلي خسته از اين ظلم و فساد از ظلم فقيه رفته ايران برباد سر منشاء اين فتنه خميني دنيست بر ذات خميني دني لعنت باد

بگو "اللهم العن خميني " تا رستگار شوي