توجه! توجه!

lastjudg.jpg
مطابق آخرين خبر٫ از قرارگاه شماره ۱ خاتم‌الانبياء٫ قاضی پرونده حکم آزادی موقت شهيدی را تا زمان اعلام حکم نهايی٬ صادر کرده‌است. موارد اتهامی نابرده در حال حاضر٬ خيانت در امانت٬ دزدی و کلاهبرداري می‌باشد٬ اما در آينده نزديک٬ موارد مهمتری به پرونده او اضافه خواهند شد که به‌ دلايل امنيتی و حيثيتی٬ از ذکر آنها خودداری می‌گردد. وی در اين مدت ممنوع‌الملاقات بود و اصلی‌ترين ياری‌دهندگان او يعنی برخی مقامات و همچنين خانواده‌اش که به احتمال زياد در آينده نزديک٬ به عنوان همدستان او محاکمه خواهندشد٬ از اين موضوع بسيار نگران بوده وتلاشهای زيادی برای آزادی او به عمل آوردند.
با اين حال گريه‌های شهيدی در دادگاه ٬ با لباس راه راه مجرمين٬ بسيار ديدنی بود و ما را به ياد اشکهايی انداخت که اين فرد با نامردی‌ها و جنايات خويش٬ از چشمان بسياری جاری ساخته بود.
هرچند که خانواده‌اش معتقد بودند که :« ائمه معصومين هم طعم زندان را چشيدند! فرزند ما هم مثل ايشان! »


/ 5 نظر / 7 بازدید
saman

در مورد شهيدی بيشتر توضيح بده من نمی شناسمش

چريك تنها

همون بهتر كه نمي‌شناسيش! كثيف‌ترين موجوديه كه باهاش رابطه‌داشتم. من اينو توصيه نمي‌كنم اما براي آشنايي بيشتر با ايشون مي‌توني يه نگاهي تو چاه يكي از توالت‌هاي ترمينال غرب بندازي!

مثلا گمنام

اين چه وضع.......؟؟؟؟؟؟

p_k

گوسفند ! اين چه جوابيه يكم مودب باش! احمق!بي شعور !ديوانه ! ايييشش

amir

انتظار دارم چريک تنهای عزيز ما بتونه خودش رو از (فکر) شهيدی آزاد کنه معمولا چريکهای تنها دشمنهای زيادی دارن چون کمی تا قسمتی برای خيليها مضرند. بچه‌ها (چریکها) مواظب باشيييييييييييد.