3nfr.jpg

خدااااااااا! من دارم خواب می‌بینم یا واقعیته!؟ بعد یک هفته در دسترس نبودن و خستگی چند روز ماموریت و تاخیر پرواز و گیر کردن تو ترافیک فکر نمی‌کردم که یه سورپرایز منتظرمه! بچه‌های پلی‌تکنیک از کلیه اتهامات وارده تبرئه شدن و دادگاه رای به جعلی بودن نشریات داده! (+)
فقط واسه بچه ها ۴ ماه حبس به خاطر تهمت به بسیج و نیروهای امنیتی بریدن که اونم حله! خیلی جالبه! به ۸ نفر تهمت می‌زنند و دستگیر و شکنجه‌شون می‌کنند، ۳ تاشون رو هم تا ۸ ماه نگه می‌دارند و از صدر تا ذیل نظام جرمشون رو محرز اعلام می‌کنند، آخرشم بهشون میگن مجرمید چون که تهمت زدید! 
اصلا به جهنم! من‌که منتظرم فردا پس فردا این کره‌بزها رو ببینم و عوض ۸ ماه عذاب و فشاری که بهمون دادند رو سرشون دربیارم. 

 این روزها خیلی روزهای خوبی هستند واسه ایران؛ از وضعیت روابط خارجی و هسته‌ای بگیرید تا... و هر خبر خوب و گشایشی که پیش اومد حتما به خودتون تبریک بگید و بدونید اگه نبود تلاشهای شما و حتی پیگیری‌های کوچیکتون آب از آب تکون نمی‌خورد. ایمان به همین قضیه هم هست که همیشه و حتی در سخت‌ترین شرایط من رو از تلاش کردن نا‌امید نمی‌کنه. من کاملا امیدوارم و این امیدواری فقط مختص این روزهای خوب نیست. کسانی که من رو از نزدیک می شناسند میدونن که آدم سختگیری هستم و در مورد هیچی با یقین اظهار نظر نمی‌کنم و برای همه چیز یک ضریب خطای نه چندان کم محاسبه می کنم و جای شک و تردید باقی میذارم ولی من به این گهی، ایمان دارم به این که زندگی بشر رو به بهبود حرکت می‌کنه و این حاصل تلاش اون دسته‌‌ای از آدمهاست که دنیا براشون یه کم بیشتر از یک وجب جلوتر از نوک دماغشونه و جهان رو جای بهتری برای زندگی آدمها می‌خوان.

راستی شیرینی این گل‌پسر خوش‌خبر هم محفوظه!

/ 19 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پانته آ‌

کاش زمين يه فاضلاب مرکزی توپ داشت با یه سيفون درست حسابی و مخصوص.

عبور از مرتضا

وبلاگ عبور از مرتضا راه اندازی شد تا تحقیق کند. لطفاَ با معرفی آن در اهدافش یاری اش کنید. یا حق

اميرحسين

تبريک آقا تبريک... خبرخيلی خوبی بود. انشاالله بزودی عزيزان ميان از ملت حلاليت ميطلبن.بعد ميرن مکه... خدايا... تقاص اينها با خودت....

فرياد سبز

تبريک فقط موندم اونهايی که ادعای دين و پيغمبرشون گوش عالم را کر کرده» در مقابل اين تهمته ها و افتراها پيش خداشون چه جوابی دارند. البته جوابشو می دونم » خدای اينها تو بحث مجازات و کيفر برای ديگران حکم می کنه نه ... حکايت زمستان و روسياهی و زغال و ... يا حق

وثيق

البته سيد در مورد آزادی اين دوستان يک کاره طولانی انجام گرفته. تابستون و ... خوب خبرای زيادی به گوش می رسه. ما به روزيم.

مهران

۱- دلم برات تنگ شده. ۲- يه وبلاگ تازه راه انداختم. ۳- مواظب خودت باش جان من. کلی روشنفکر تو شوروی اعدام شدن تا يلتسين و پوتين از KGB رييس جمهور بشه. انتخابات ازبکستان رو هم که شنيدی.

قاصدک

هنوز هم انفرادی زنده است با دژخیمان اگر شكنجه اگر بند است و شلاق و خنجر اگر مسلسل و انگشتر با ما تبـــار فدایی

مهران

اعدلم زنی که ازدواجش در کودکی تجاوز بود، در طول ازدواج به او تجاوز ميشد، از شوهر و مادر شوهر تا حد سقط جنين کتک ميخورد..به راستی اين مرد که رئيس اين دارو دسته مافيايی حاکم بر کشور به شمار می آيد، آيا از سنگ ساخته شده است؟