کابينه احمدی‌نژاد رو که ديدين؟ يه چيزی بود تو مايه ليست خطرناک‌ترين تروريست‌های بين‌المللی که هر سال CIA منتشر می‌کنه و می‌کنه و بالای ليست می‌نويسه .WANTED!چهارتا پاسدار و چهار تا اطلاعاتی تو وزارتخانه‌های مختلف... ديگه وزارت کار که يه وزارتخانه خنثی و بی‌حاشيه‌اس، وزيرش شده يه آدم خفنی مثل جهرمی (مديرکل انتخابات شورای نگهبان) که گند تمام انتخابات‌های اين چند ساله رو زير سرش داره!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

چيزی که بين ۹۰٪ اعضای کابينه مشترکه، سابقه کم و ضعيفشونه که از مديرکلی يه اداره بالاتر نبوده، حالا احمدی‌نژاد چطور می‌خواد با اينها دولت اسلامی تشکيل بده و دنيا رو اداره کنه الله اعلم!

خلاصه حرف و حديث راجع به اين کابينه زياده ولی اينی که می‌خوام واستون بنويسم ديگه آخرشه...

توی ليست پيشنهادي، زاهدی نامی رو به عنوان وزير علوم معرفی‌کردن. ما هم چون به هرحال وزيريه که انگشتش قراره تو چشممون بره، يه نگاهی به سوابقش انداختيم و بالاتر از معاونت دانشگاه باهنر کرمان تو رزومه‌اش نديديم ولی يه نکته درخشان تو کارنامه‌اش بود و اون رو هم از روزنامه شرق عينا نقل می‌کنم که وقتی خوندم دهنم بسته شد:« لقب مرد علمى سال ۱۹۹۷ توسط مراكز بين المللى كمبريج به وى اعطا شد و همين امر زاهدى را در ليست برترين رياضى دانان جهان در سال هاى ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۲ گنجاند.»

اما امروز داشتم يه مطلبی از استاد بزرگوار مسعود بهنود می‌خوندم، گفتم اونم عينا نقل کنم که شما هم بی‌نصيب نمونيد:

« مرکز بين المللي کمبريج که ادعا شده وزير پيشنهادی را مرد علم سال کرده نه تنها هيچ ربطي به دانشگاه کمبريج ندارد بلکه موسسه ای است که نوعی آگهی سازی می کند و کتابی منتشر می کند و با دريافت مبلغی از هر کس وی را به اين عنوان تقلبی مفتخر می کند و به گزارش سال گذشته روزنامه آفتاب امروز به علت وجود آدم های ساده و بی سواد کار و بارش در ايران سکه شده است. اين مرکز بين المللي وابسته به يک موسسه ی انتشاراتي است به نام ملروس کارش چاپ کتاب های بيوگرافي. هفت سال پيش همين وزارت علوم در اطلاعيه ای اين موسسه را فاقد اعتبار اعلام کرد.برای داشتن اطلاعات بيش تر در اين باره و خدمات آن موسسه که با گرفتن مبلغی نازل افراد را به آرزويشان می رساند و مرد علمی سال می کند می توانيد هم ليست قيمت ها را ببينيد و هم بخش آسيا و اقيانوسيه را.»

اين هم از کرامات اوليه  دولت کريمه اسلامی که قراره دشمن هر تقلب و فساد باشه...

/ 10 نظر / 9 بازدید
eshraagh

آيا آقا مراد شايسته تر نبود ؟ آيا حق ِ اورا نخوردند ؟ ...

مجيدزاده

جدا خودت اين چرنديات را قبول داري؟ كساني كه در ۸ سال جنگ در سپاه خدمت كردند و مملكت را حفظ كردند و بعد از جنگ به سازمانهاي ديگر رفتند را تروريست مي نامي . آن هم به طرفداري ارباب آمريكايي ات - جدا مدافعين كشور يعني تروريست اما دوستان آمريكايي تو كه همه جا را به خاك و خون كشيدند نماد صلح هستند. مي دانم دلت لك زده براي پست تر شدن از سگهاي آمريكايي

نسيم

واقعا تاسف آوره.

tarjomator

به trajomator باز يه سری بزن!

مجيدزاده

اين نوشته شما با يادداشت شما در وبلاگ رجايي زمان نمي خواند - عزيز من شما جبهه رفته ها را متهم كرديد به تروريست بودن چون آمريكا آنان را تروريست مي داند - آري اين آمريكا ۵۰ سال كشور ما را غارت كرد و ملت ايران ر ااز سگ پست تر مي دانست حال طرفداراني چون شما دارد - آيا مي توان باور كرد كه شما براي ايران مي نويسيد ؟ اميدوارم قدري فكر كنيد ببينيد انصاف در گفته هايتان هست ؟ به من گفتي خشونت طلب - شايد راست گفته باشي زيرا من هميشه آيه شريفه را مد نظر دارم (( اشدا علي الكفار رحما بينهم )) من هرگز با آمريكا مهر ورزي نمي كنم - آنان خير من و تو را نمي خواهند .

مجيدزاده

ادامه - يک حکايت شايد جالب باشد اينجا بگويم - می گويند روزی شيطان به لقمان گفت بگو لا اله الا الله لقمان امتناع کرد . شيطان گفت من که چيز بدی نخواستم و چندين بار اصرار کرد . لقمان در آخر گفت نمی گويم چون تو می خواهی و چون تو می خواهی يعنی اکنون چيزی در آن است که معنی وحدانيت نمی دهد - حال شما افتاده ايد دنيال شيطان بزرگ که از که طرفداری می کند و از که بد می گويد - من افتخار می کنم که آمريکا از ما بد بگويد و دشمن ما باشد .

مهدی=--~=-~-دفتـــــــر عشــــــق

سلام خوبی؟ منتظرم.. موفق باشی. یا حق/.... عاشقان راستین هر لحظه با معجزه ای روبرویند : هر چه بیش ایثار کنند ، بیشتر و بیشتر از چشمه گرانقدر و نیرو بخش عشق سیراب می شوند. چشمه ای که راز توانایی گلها و کوکان است.

ايرج

:)) ... هنوز همون چريکی که بودی ... خيلی خوشحالم ؛)

ا.ز.ل

سلام رفیق / تاسیانی برگشته / چه قدر خوش حالم که بعد از دو سال دوباره پیدات کردم / البته من در اصل تو اینجا: http://leebar.blogspot.com می‌نويسم / اما تاسانی رو هم بعد از اون ماجرای هک کردن سال ۸۳ دوباره به راه انداختم / خوش‌حال می‌شم سری هم به همقطارهای قديمی بزنی / زياده قربانت / بدرود...