جدا از اینکه رای من به طور قاطع به آقای کروبی هست و ایشالله مفصلا در موردش می‌نویسم ولی یه سری حرفها در مورد میرحسین موسوی دارم که میذارم واسه بعد از انتخابات. واقعا متاسفم، واقعا متاسفم و واقعا متاسفم که تحلیلهای من نسبت به ایشون روز به روز داره بیش از پیش رنگ واقعیت میگیره و میرحسین با رفتار بی برنامه خودش که حکایت از ذهنیت غیر منسجم و نا روشنش نسبت به زمانه داره، پتانسیلی که میتونست فاتحه احمدی نژاد رو بخونه رو داره نابود می کنه و باید بگم من اصلا به رای آوریش که تنها دلیل قانع کننده حمایت یک سری از احزاب اصلاح طلب و خاتمی ازش هست، امیدی نداشته و ندارم، این میرحسین اصلا و ابدا در قامت یک برنده وارد بازی نشده... بگذریم از اطرافیان و اشکالات تئوریک وارد به شخص میرحسین در موارد مختلف که اصلا در شرایط فعلی در موردش توضیح نخواهم داد.
زیاد دل خوش نکنید به این موج اینترنتی و صحبتهای عام طبقه متوسط از میرحسین، این گروهها هیچگونه مرجعیت اجتماعی ندارن و فقط با رفتاری که در پیش گرفتن، روز به روز من رو از جامعه ایرانی ناامید وناامیدتر می کنند که چطور... بعدا میگم، فقط این رو بدونید که اگه این‌بار احمدی نژاد رای بیاره، مقصر اصلی شخص خاتمی و اطرافیانش هستند. قبل انتخابات هیچ توضیحی نمیدم که طرفداران نازک نارنجی آقایون ما رو متهم به تخریب و این حرفها نکنند ولی باز هم در نهایت ناامیدی، امیدوارم کروبی یا موسوی یکی برنده انتخابات باشند و یقینا جدا از استحقاق و شایستگی خیلی بیشتر آقای کروبی، شانس ایشون رو هم بیشتر از موسوی میدونم. به انتخابات که نزدیکتر بشیم، منظورم رو بیشتر متوجه خواهید شد.

/ 13 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاوه

ببخشید نصف حرفهام overflow کرد! یادم رفت چی نوشته بودم!! خلاصه فکر می کنی محصولی حاضره بیاد نتیجه ای رو اعلام کنه که احمدی نژاد نفر اولش نباشه؟ نگران موج حمایت از موسوی نباش. موج حمایت از دور دوم خاتمی دقیقا روز انتخابات و حتی عصر انتخابات شکل گرفت که انتخابات تا ساعت 12 شب ادامه داشت. البته موسوی گزینه مطلوب نیست اما حداقل صداقت داره. کروبی حرفهاش قشنگه اما راست نمی گه. عشق ریاست توی خونشه و این انکار ناپذیره. چنین آدمی خیلی با احمد نژاد تفاوت نداره. شرمنده محسن جان آزادی بیانه دیگه!!!

وثیق

گرچه ذاتا تحریمیم. اما این دفعه به کروبی رای میدم.

rco--US- in

ما مریدیم محسن جان. کلی حال دادی روشنمون کردی. کاملا حق با شماست. بابت کلام نسنجیدم جدا معذرت می‌خوام ولی اگه صحبت از مرجعیت اجتماعی بین "رای دهنده ها" هستش من متاسفانه برتری ای توی اطرافیان کروبی نمی بینم. اسم کرباسچی رو هم توی این قسمت حرفام آوردم. اصلا به قول شما الان وقت این حرفا نیست! برای من کروبی رای بیاره انگار میرحسین رای آورده و برعکس!!!

سهند

سلام محسن جان البته من فکر می کنم (کمی خوشبینانه) اصلاح طلبان این بار نسبت به 84 با برنامه تر هستند. شما به تقسیم قوای آنها در دو جبهه موسوی و کروبی نگاه کن افرادی که عقاید نزدیکی داشته اند حال هر کدام در یک جبه قرار گرفته اند. به نظر من اینها از 84 و روشی که اصول گرایان اتخاذ کردند درس گرفته اند و قصد دارند در نهایت نبض مردم را به دست آورده و در مورد یک نفر اجماع کنند. البته من وقتی خیلی می ترسم خوشبین تر می شم.

پروژه تغییر سرنوشت انتخابات

وقت زیادی نمانده. اگر به تغییر سرنوشت کشورتان علاقه مندید و دلتان می­خواهد به اندازه خودتان در این تغییر سهم داشته باشید ، معطل نکنید. این پایین لینکی گذاشته ایم که حاوی 20 تراکت ( همان اطلاعیه) تبلیغاتی است. تراکت ها به صورت فایل ورد و پی.دی.اف هست و فقط باید از آنها پرینت بگیرید.همه را بخوانید و آنهایی را که به نظرتان تاثیرگذارترند برای تکثیر انتخاب کنید. لیست فایلها را هم همراه یک توضیح کوچک اینجا گذاشته ایم این پایین. این هم لینک دانلود مستقیم همه ی تراکت ها با هم. http://sarneveshtema.fileave.com/attachments.zip هر کاری می کنید، زود باشید! - پرینت بگیرید و کپی کنید و به دوستان و آشنایان بدهید! http://www.facebook.com/topic.php?id=85066858611&topic=9535"

احسان

شما هم که داری مثل محمود حرف می زنی! اونم همش میگه: میگم بگم؟ نمی گم! درود بر شیخ و میر

فیلتر

سلام اس ام اس ها رو که بستن facebookوghalamnews رو و همه سايتهاي اصلاح طلاب ها روهم كه فيلتر كردن حداقل بلاگ رو آپديت كنيد بفهميم آقايان چي مي گن!

یک دوست

یک پست قبل نوشتی کروبی رای عوام رو داره . تویی که من میشناسم تنها نظری که رو خودت نداری عوام بودنته تو پست اخر هم که گفتی به کروبی رای میدی ؟ نفهمیدیم بالاخره تو عوامی یا یک روشنفکر به تمام معنا؟ بیخیال کلا اومدم اینجا یک خورده به نوشته ها و کامنتهات بخندم[قهقهه]

یک دوست

یک پست قبل نوشتی کروبی رای عوام رو داره . تویی که من میشناسم تنها نظری که رو خودت نداری عوام بودنته تو پست اخر هم که گفتی به کروبی رای میدی ؟ نفهمیدیم بالاخره تو عوامی یا یک روشنفکر به تمام معنا؟ بیخیال کلا اومدم اینجا یک خورده به نوشته ها و کامنتهات بخندم[قهقهه]

الهه

سالهای سال بعد؛کودکم تنها شما رااز کتابهای تاریخ مدرسه اش خوهدشناخت وفکرکن که حس اش نسبت به شما چگونه است ...