قلب تپنده جنبش دانشجويي

دیشب کارگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استفاده از تعطیلی دانشگاه و تاریکی هوا و عدم حضور دانشجویان، بدون اعلام قبلی اقدام به تخلیه اموال و امکانات انجمن اسلامی کرده و بخش‌هایی از ساختمان از جمله پله‌های ورودی به طبقه بالا که در حقیقت روابط عمومی مجموعه محسوب می‌شود را تخریب کردند.
درجه پستی و دنائت رو ببینید در این افراد که علیرغم در اختیار داشتن همه امکانات و همچنین حمایت همه جانبه حاکمیت باز هم جرات نمی‌کنند مستقیما با بچه‌های دانشگاه روبرو بشن و یا حداقل به قوانین خودساخته خودشون عمل کنند. نام امثال دکتر رهایی و همپالکی‌هاش هم به عنوان جانشین نالایق بزرگانی مانند دکتر نفیسی‌ که حفظ استقلال دانشگاه و مهم‌تر از اون، شرافتشون رو به حفظ موقعیت و جلب رضایت حاکمین فاسد و نالایق دوران نفروختند در تاریخ باقی خواهد ماند.
اما در مورد خود انجمن: حساب انجمن پلی تکنیک به عنوان گل سرسبد و قلب تپنده جنبش دانشجویی و رکن اساسی دفتر تحکیم وحدت از بقیه جاها جداست! این دفعه اولی نیست که روابط عمومی انجمن غصب میشه. سال ۸۰ هم مزدوران بیت رهبری در دانشگاه ( طیف شیراز! ) موتور جوش آوردند و درب انجمن رو برای یکسال بستند ولی آخر پسش گرفتیم و این بار محکم‌تر از سابق!  
این‌ آقایون هنوز نمی‌خواهند بفهمند که انجمن پلی‌تکنیک قائم به مکان نیست. ۴۰ سال سابقه پشت سر این مجموعه‌ هست چیزی بیشتر از ۵/۱ برابر سابقه این نظام فاسدشون که تمام آرزوش خفه‌کردن حنجره‌های باقیماندس. ساختمان شاخ و برگه، اگه می‌تونند ریشه رو بزنند که در قلب و فکر بچه‌هاست اونم نه فقط بچه‌های پلی‌تکنیک بلکه بسیاری از بچه‌های این نسل جدید که روزی طومار این سیاه‌کاری‌ها رو در هم می‌پیچند! 
اما حتی اگه انجمن اسلامی از دست هم بره و درش برای همیشه بسته بشه یا اینکه ۲ سال بعد نهاد رهبری واسش انتخابات برگزار کنه و بچه‌های بسیج رو بریزه توش فکر نمی‌کنم جای ناراحتی داشته باشه چون این مجموعه قبل از مرگش تمام و کمال به وظیفه‌اش عمل کرد و زیر بمباران تبلیغاتی حکومت و تابو سازی‌ها و تقدس تراشی‌های قرون وسطایی اون، آبی رو ریخت که دیگه ریخته...

/ 7 نظر / 17 بازدید
a2sa

يار دبستانی من / با من و همراه منی ...

شاهين

ديشب خبرش بهم رسيد .... قائم به مکان نيست ، قائم به پول ِ دانشگاه نيست ... اين حرام زاده ها موفق نميشن اين حجره رو خفه کنن ... بايد ۲۷۰۰ نفر رو خفه کنند ... شنبه دانشگاهيم .

nejla

هيچی نمی تونم بگم .....

parsa

باش تا صبح دولتت بدمد اين تازه از نتايج سحر است

امیر حسین

سلام سید چه بد خبری! باید متاسف بود برای دانشگاهی که رسالتش رو گم کرده . دانشگاهی که رئیسانش قد کوتاهن!!! و هزار تا لقب و اسم و کوفتو و زهر مارو با خودشون یدک می کشن. اما خبر خوب اینکه ادم های هستند که ثبات دارن و تونستن آرمان درستی در زندگی داشته باشن مثل همین سید

امير حسين

راستی من يه حرف مفصل با اين چريک تنها دارم چريک بايد update بشه

ضيايی

سلام نمی دونما ولی ميگن طيف شیراز روخودتون با همين وضعيت سال ۷۸ از تو انجمن بيرون کرديد بازم من نظری ندارماولی ميگن جدی ترین مخالفان شما الان همونایی هستند که ۴۰ سال پیش انجمنو درست کردن و به اساسنامه التزامی ندارید ميگن تو تیریبونای انجمن اسلامي مخالفان فرصت صحبت نمی يابند ميگن.......... راست می گن؟ راستی من عضو شورای صنفی دانشگاه فردوسی هستم و با کلی لینک و اتفاقی به شما رسیدم اسم جالبی دارید که نظرمو جلب کرد موفق باشید