پلی‌تکنيک را دريابيد!

1456.jpg

گویا جوجه‌کبابی که سه‌شنبه قبل دکتر عطایی‌پور (معاون دانشجویی پلی‌تکنیک) به حساب دانشجوها برای انصار بیرون دانشگاه خریده‌ خیلی خوشمزه بوده که دوباره امروز سر و کله این کفتارها پیدا شده. البته دیگه احتیاجی به آقایون نیست، واجب کفایی کتک زدن بچه ها رو انتظامات دانشگاه گردن گرفته!
بعد از بازداشت بابک زمانیان و غیب شدن احمد قصابان، همه بچه های فعال در خطر ربوده شدن توسط نیرو‌های امنیتی هستند و جرات خروج از دانشگاه و خوابگاه رو ندارند. امروز هم ۲۵ نفر به کمیته انضباطی احضار شدند. هرکی ندونه فکر می‌کنه چه گناهی کردند بچه های این دانشگاه که باید اینطوری تاوان پس بدن!؟ توقیف فله‌ای، احضار فله‌ای، تعلیق فله‌ای، بازداشت فله‌ای، اخراج فله‌ای! یه مشت آشغال امنیتی دارند پلی‌تکنیک رو به گه می‌کشند!
اگه بیرون ایستادید و دارید ساکت این فضاحت‌ها رو تماشا می‌کنید یادتون نره که همین بچه‌های پلی‌تکنیک بودند که سال‌های سال با تحمل تمام فشارها به صداهای خاموش و محذوف جامعه مثل زنان و روشنفکران و زندانیان سیاسی تریبون می‌دادند و باز هم همین بچه ها بودند که برای اولین بار با شجاعت تمام، صاعقه خشم فروخورده ملت رو بر سر احمدی‌نژاد و تیم امنیتی‌اش فرود آوردند! شرط مروت نیست که امروز تنهاشون بگذارید. این بچه ها که نباید تنهایی هزینه مقاومت در برابر یک قوم وحشی و خدانشناس رو که دارند مملکت رو به کام جنگ و خفقان و ورشکستگی می‌برند بدهند! 
پلی‌تکنیک رو دریابید، خبر بذارین، لینک بدین، هر کاری ازتون برمیاد انجام بدین، پلی‌تکنیک آخرین سنگره، در این روزهای سرنوشت‌ساز این آخرین سنگر رو دریابید!

/ 34 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آريا

بار سنگينی به دوش می کشيد.

مبارز

چرا ناراحتی پسرم ؟ اونها که انجمن های اسلامی مستقل بودن ! ی چیزی تو مایه های خودتون ! راستی عزیزم به متین بگو بیاد بدهی شو تسویه بکنه وگرنه ....

رضا

(برای کامنت قبلی) وگرنه چي! چه غلطی می‌تونين بکنين که تا به حال نکردين!؟تسویه انجام خواهد شد البته نه تسویه دکتر متین مشکین! بلکه اول تسویه حساب ما با شما و صاحبانتون و بعدش هم تسویه حساب شما با مملکت و رفتن به افغانستان برای پيوستن به صفوف به هم پيوسته مجاهدین طالبان!

آتربان

فقط ميتونم يه چيزی که يه چريک برام نوشته براتون بنويسم:(پيروزی تقدير من است .من بی تقصيرم!) لعنت به من که توی اين خراب شده اومدم.وگرنه می تونستم پشتتون باشم.پيروزی تقدير شماست.

يوسف

سلام دوست عزيز وبلاگ " خبرنامه پلي تكنيك " با هدف انعكاس اخبار پلي تكنيك راه اندازي شد. لطفا لينك بدين. شاد و پيروز باشيد.

مبارز اطلاعاتی خفه شو

آقای سیدین اخیرا یه نوچه اطلاعاتی بسیج پلی تکنیک داره برای همه بچه های انجمن تو وبلاگشون کامنت می زاره من جمله وبلاگ شما.این جملات رو چون واقعا شایسته اش هست نثارش می کنم: ان آقا جون مبارز: گه اضافه خوردن به تو و باقی جوجه بسیجی های پلی تکنیک نیومده بهتره بری و گه اضافه هم نخوری تو و امثال تو جوجه کبابتون دیر شه تمام مقدساتتون یادتون میره پس زیادی دچار حس خود بن لادن پنداری نشو.لجن خیلی خوشحال میشی برای بچه های هم دانشگاهیت حکم اعدام بدن نه؟راستی که مادر به خطا پدرسگ هستین روزی که قدرت رو به جبر زمانه و سقوط رهبران ظالمتون از دست بدین مردم بد نقشه هایی دارن براتون اون موقع باید دست به دامن همین بچه های انجمن بشین که جلوی مردم عصبانی رو که می خوان تیکه تیکه تون کنن بگیرن

يك دانشجوي آزادي خواه از همدان

درود بر شما و با عرض پوزش از اينكه با لومپن هاي حاضر در عكس بالا هم دانشگاهي هستم من شديدا از شما شاكي هستم زيرا غذايي كه افراد حاضر در عكس در حال كوفت كردنش هستند از ۵۰۰ غذايي است كه مسئولان دانشگاه بو علي سينا از حق دانشجويان كم كرده و به همراه ۱۲۰ مسافر اردوي تفريحي جلوي درب پلي تكنيك به همراه مقدار قابل توجهي نوشيدني راني ، شير كاكائو و انواع كولوچه راهي كرده بودند

حامد

پلی‌تکنیک آخرین سنگره و به زودی لمپن‌ها از آن نیز به بیرون شوت خواهند شد تا بدانند بی‌منطقی بی‌جواب نمی‌ماند.

نگار

دانشجويي پيش از سخنان رئيس‌جمهور از احمدي‌نژاد خواسته بود كه مهرورزي را تعريف كند كه رئيس‌جمهور در اين بخش از سخنانش گفت: مهروزي يعني اين كه همه روزنامه‌ها، افراد و سياسيوني كه به احمدي‌نژاد بد و بيراه مي‌گويند، احمدي‌نژاد همه آنها را از ته دل دوست دارد و خدا شاهد است حاضر نيستم در رسيدن به قله تعالي به كسي آسيبي وارد شود،اما مي‌دانم كه علت اصلي مخالفت آنان اين است كه احمدي‌نژاد از دانشگاه برخاسته تا عدالت را پيگيري كند. به نظر شما اون حرفش با عملش يکييه ؟ چی بايد گفت؟؟؟؟

آزاده

انگار اينجا تبديل شده به يه پاتق برای فحش دادن افرادی که عقايد سياسی مخالف دارن به همديگه! نمی دونم کی می خوايم ياد بگيريم حرفامونو بدون فحاشی به هم بزنيم و منطقی با هم کنار بيايم؟! اصلا کی گفته همه بايد عقايد يکسان داشته باشن؟ و اون عده ای که اهل تندروی ان و فورا همه رو متهم می کنن، اميدوارم اگه واقعا مسلمونن و می گن به اسلام اعتقاد دارن کمی فکر کنن و عادلانه فکر کنن !(اگر نه هم که مسلما حرفهای من و هیچ کس دیگه ای فایده نداره! دنبال قدرتی یا چی؟؟! مهم نیست!) قاضيان محترمی که هم دانشگاهی ها و هم کلاسی های مارو متهم می کنيد ؛ توی کتاب ها ی بينش دبيرستان هم دیگه نوشته بود که اگر در مقام قضاوت نباشی و حتی در يک امر ساده قضاوت کنی کارت گناهه! کاش يه کم با دقت بيشتری می خوندينشون... کاش يه کم انسانی تر فکر کنيم...