وزير دادگستری در نهايت وقاحت اومده ميگه: ۷۰ نفر بازداشت شدند! آخه به چه جراتی و به حکم چه قانونی به خودتون اجازه ميديد يه تجمع غيرسياسی کوچيک رو به اين شدت سرکوب کنيد!؟ مگه تو قانون اساسی خودتون ننوشته: برگزاری تجمعات و راهپیمایی در صورت عدم حمل سلاح و توهین به مبانی اسلام ، آزاد است و کسی حق ندارد مانع از آن شود!؟ 
 يه نامه داره در مقياس گسترده امضا ميشه واسه آزادی ۲۸ مرد و ۴۲ زنی که در تجمع ديروز دستگير شدند. من خودم نميذارم تو وبلاگم ولی ارجاعتون ميدم به وبلاگ خانم شهيدی (يکی از دوستان پيگير) همونجا در قسمت نظرات اگر خواستيد اسم و فاميلی خودتون رو بگذاريد. اگر هم خواستيد به من ميل بزنيد يا کامنت بگذاريد که ترتيب اثر بدم. 
 گويا رفتن در خونه پروين اردلان که ببرنش، نبوده گرفتن خواهر و مادر ۷۰ سالش رو بردند! آخه آدم چی بگه!؟ کلی از بچه‌هايی که دستگير شدن هم دانشجو هستند و اين هفته امتحاناتشون شروع ميشه ولی خوب به کسی چه ربطی داره که ليلا يا کس ديگه امتحان داره!؟
اما خوب... عيب نداره! سرکوب، اونم به اين شيوه خنده‌دار، هميشه آخر کاره... به هرحال ما نسلی هستيم که دست پرورده خودشونيم و خوب بلديم چطوری بايد حقشونو دو دستی بذاريم تو کاسشون! صبر کنند! تازه بازی ما شروع شده!
 
/ 9 نظر / 6 بازدید
شاهين

خون ِ آدما شتک زد ، روی ِ پيراهن ِ جلاد ...

سايه

من فکر نمی کنم تو اين مملکت اينجوری بتونيم کار به جايی ببريم.

آيت

تو چه جوری اينقدر اميد داری آخه بشر؟

چریک

من از نا اميدی عبور کرده‌ام آيت جان!

پانته آ

تو رها کن بازوی دربند مرا....پای دربند دماوند مرا...

a2sa

زنده باد بازی .....

بردیا

درود بر شما . از اینکه سری به مطلب من زده و نظر لطفتان را به جای گذاشته اید ممنونم.سرمایه های اصلی این سرزمین شما جوانان و روشنگرانید.چشم امید آن پیر زن هفتاد ساله به شماست تا حق پایمال شده او و فرزندانش را بازپس گیرید. وجود فیزیکی شما برای او قوت قلبیست تا به موقع آنچنان ضربه ای بر اینان وارد سازید تا او نیز سر راحت بر سنگ آرامگاهش نهد. به امید آن لحظه.

roya

مثل همیشه اوضاع بی سرو سامان کاش از این منور های شما در آسمان سیاه سیاسی کشور هم می شد فرستاد... راستی من در خانه ی جدید آپم...