از منظر نیل به دموکراسی و حقوق بشر، ماجرای انتخابات اینقدر مبتذل شده که نه ارزش حمایت داره و نه ارزش تحریم ولی به شخصه رای میدم چون یه کاری کردن که بی‌خیال دموکراسی و سایر احتیاجات لوکس بشیم و جونمون رو دو دستی بچسبیم.‌ انتظار معجزه ندارم ولی اگه شما راه بهتر و البته عملی برای ایجاد حداقل فضای حیاتی توی این خراب شده سراغ دارید بگین که همون کارو کنبم.

2e5a222cf2111f2d118ac25a8b413eaa.jpg

 

/ 12 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ایرج

اي دوست بيا تا غم فردا نخوريم واين يکدم عمر را غنيمت شمريم فردا که از اين دير کهن درگذريم با هفت هزار سالگان سر به سريم

نسیم

خیلی برایم جالب بود که دیشب این دو تا خبر را همزمان با هم ببینم: http://news.yahoo.com/s/nm/newyork_spitzer_newsmaker_dc;_ylt=ArclJ6khPQ6OEhPELoqXoRutOrgF http://www.autnews.info/archives/1386,12,0008292 تفاوت واکنشهای دو طرف!

مصطفی

آقا محسن بزرگ مایی ولی از شما بعید بود رای بریزی تو صندوق جمهری اسلامی! آخه این لیست اصلاح طلبها ارزش رای دادن داره.؟یه آدم حسابی توش نیست! به ما سر بزن[چشمک]

پویان

سید... دوست دارم!! من هم رای میدم و حداقل تا 3 لایه اطرافم رو هم می برم پای صندوق!!! معجزه چیزی نیست جز اراده مردم به زندگی کردن... نه که مثل مرده ها توی خونه بشینن و پای ماهواره چرت و پرت های خارجی ها که رای شما حمایت از سیستمه گوش کنن!!! سید! کم طاقتی ما ایرانی ها ما رو به این روز انداخته!! و معجزه فهمیدن این موضوع توسط مردمه!

Rcousin

نمی دونم ماها کی می خوایم به بلوغ برسیم و حداقل معنای انتخابات رو بفهمیم. ملت هم چین می گن رای نمی دیم انگار آخر فهم و شعورن فرقیم نمیکنه کیا کاندیدان مغزشون در حد یک بیت هم نیست. تو زنجانم که همه ترجیه میدن پسر عموشون دربیاد حال کنن... من یکی که این دوره هم شرکت می کنم و هم با افتخار حمایت میکنم.

وثیق

زن خوب زنیه که پرتقال درشت بخره اون پولی که بهش میدن حیف و میل نباشه.

Rcousin

بابا دم زنجانیا گرم. به صد سال بعدمون امیدوارتر شدم...